تاریخچه شرکت


شرکت میعاد دلیجان با هدف تولید انواع عایق های رطوبتی پیش ساخته بام و مشتقات پلیمری آن، فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است. شرکت میعاد دلیجان با در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز و تلاش و تحقیقات مستمر قادر است از مواد مصرفی و محصولات خود نمونه برداری نموده ، آزمونهای مربوطه را به انجام رساند. قسمت کنترل کیفیت شرکت با توجه به نتایج آزمونها بطور روزمره بر فرایند تولید و محصولات خود نظارت داشته که همین امر باعث پیشرفتهای قابل توجهی در زمینه بهبود کیفی و کمی محصولات شرکت داشته است. فلذا توانسته است رضایت بازار را از نظر کیفیت و کمیت جلب نماید.


خط مشی
شرکت ایزوگام میعاداصل مشتری مداری

این مجموعه تمام تلاش خود را دارد تا محصولی با کیفیت با کمک پرسنل سخت کوش خود تولید کند و در این راستا توانسته در جهت حفظ منافع مشتری محصولی با رعایت تمام استاندارد های عایق رطوبتی تولید نماید تا قدمی کوچک در قبال اعتماد شما مشتریان عزیز برداشته باشد.


حفظ محیط زیست

این شرکت همچنین توانسته با کمک مهندسین خود برای حفظ محیط زیست و کاهش آلایندگی دستگاه فیلتراسیون دود را در شرکت نصب کند که تماما بومی بوده و مراحل ثبت آن در حال انجام می باشد . سیستم ابداعی شرکت آلایندگی را به 1/3 کاهش داده است که این خود قدمی بزرگ در راستای خط مشی شرکت در حفظ محیط زیست می باشد


فضای سالم کاری

شرکت ایزوگام میعاد با در نظر گرفتن منافع کارکنان شرکت اقدام به طرح های تشویقی و کمکی ، سطح رفاه کارکنان شرکت پرداخته و این اقدام خود را در راستای حقوق کارکنان شرکت که از سرمایه های اصلی شرکت هستند میداند.

واحد استاندارد و
کنترل کیفیتتمام محصولات توسط تیم آزمایشگاه با بالاترین دقت مورد بررسی قرار میگیرد تا از کیفیت محصول اطمینان کامل بدست آید. در همین راستا موفق به اخذ استاندارد ملی ایران و گواهینامه های بین المللی شدیم.