واحد کنترل کیفیت

شرکت میعاد دلیجان با استفاده از تجهیزات آزمایشکاهی واحد کنترل کیفیت خود توانسته کیفیت محصول را تضمین کند.

خط مشی شرکت

این مجموعه تمام تلاش خود را دارد تا محصولی با کیفیت با کمک پرسنل سخت کوش خود تولید کند و در این راستا توانسته در جهت حفظ منافع مشتری محصولی با رعایت تمام استاندارد های عایق رطوبتی تولید نماید تا قدمی کوچک در قبال اعتماد شما مشتریان عزیز برداشته باشد.
این شرکت همچنین توانسته با کمک مهندسین خود برای حفظ محیط زیست و کاهش آلایندگی دستگاه فیلتراسیون دود را در شرکت نصب کند که تماما بومی بوده و مراحل ثبت آن در حال انجام می باشد . 
سیستم ابداعی شرکت آلایندگی را به 1/3 کاهش داده است که این خود قدمی بزرگ در راستای خط مشی شرکت در حفظ محیط زیست می باشد.

about

استاندارد ها

شرکت ایزوگام میعاد طی چند سال فعالیت خود توانسته با کمک مهندسین و پرسنل زحمت کش خود استاندارد ها و مدارج معتبر ملی و بین المللی را اخذ نماید.

           

روش نصب

نصب عایق رطوبتی بخش عمده ای از کار ایزولاسیون را تشکیل می‎دهد، بدین معنی که ایزوگام با بهترین کیفیت تولید در صورتی که به طریقه صحیح نصب و نگهداری نشود انتظار مصرف کننده را برآورده نخواهد کرد و کاملا بی ارزش است.
روش معمول در ایران اتصال کامل عایق رطوبتی با سطح زیرین است.وسایل مورد نیاز جهت نصب بطور کلی یکسان است و به طور جزئی کاملا ابتکاری است.


نکات مهم نصب ایزوگام:
برای شروع کار نصب عایق رطوبتی پیش ساخته با کاربرد داغ بایستی به نکات زیر توجه داشت:
- اگر روی سطح برآمدگیهای نظیر انتهای میلگرد یا سر ستون و یا هر شیئی تیز دیگری وجود دارد آنرا بریده و کاملا با سطح کار تراز نمائید.
- چنانچه سطح کار موزائیک باشد نخست آن را با سیمان و دو غاب سیمانی کاملا صاف و یکنواخت نمائید.
- هرگز هنگامی که احتمال ریزش باران، برف، تگرگ و طوفانی وجود دارد نصب را شروع نکنید.
- در دماهای زیر ۵+ درجه سانتیگراد نصب انجام نشود چرا که ممکن ا ست شکل گیری لایه به طور کامل صورت نگیرد و از طرفی با کاهش خاصیت الاستیکی امکان ترک برداشتن لایه‎ها وجود دارد.
- سطوحی که قرار  است عایق بندی شوند باید تمیز، خشک و بدون هرگونه خزه، غبار، نفت، گریس و سایر آلودگیها باشد و بهتر است سقف با آب شسته شود و قبل از آن پلیسه‎های سیمان و یا سنگریزه‎های نوک تیز چسبیده به بتون سقف  جمع شود.
- در حالتی که سطح زیرین فلزی است زنگ زدگی و آلودگیها باید پاک شده، از یک پوشش آستری ضد زنگ استفاده شود.
- تمامی گوشه‎ها و دور تا دور سطوحی که زوایای ۹۰ درجه دارند باید با سیمان ماهیچه کشی (Fillet ) شوند.
- بطور کلی عایق روی زوایای ۹۰ درجه نباید نصب نشود.
- شعله نسبت به سقف بایستی ۴۵ درجه باشد، با حرکت دادن رول توسط پا،دست و یا وسیله دیگر دو قشر مذاب  با یکدیگر ممزوج شده ، عایق  روی سطح کار محکم چسبانده می‎شود.
- برای اطمینان از چسبیدن، لبه و انتهای عایق  مجددا حرارت داده شده، با قشر قیری مذاب برروی سطح کار چسبانده می‎شود. باید دقت کرد که بین سطح و عایق هواگیری انجام  شود. توسط ماله انتهای رول به سطح کار جوش داده می‎شود. البته بهتر  است ماله را برای این منظور گرم نمود.
- در نصب رولهای بعدی مساله همپوشانی نیز علاوه بر مسایل فوق باید رعایت شود.